Jakim sposobem zrobić remont kuchni małym kosztem i modnie.

W najbliższym czasie oczekuje mojego męża restauracja kuchni w moim lokalu. Chatę stawiałam wiele lat temu, toteż wszystko w owym do tego czasu zdążyło się popsuć i kwalifikuje się do restauracji, ale myślałam napocząć od remontu kuchni, a w najbliższej sekwencji remont łazienki. Kuchnia wpierw, gdyż jednak w tutaj zużywam bez liku godzin. Kuchnia jest sprzężona z pokojem jadalnym i nasi znajomi miast siedzieć w bawialni chodzą ze mną do kuchni i w zasadzie w kuchni podejmuję w końcu odwiedzających.

Tak więc nie tylko, że przebywam w tym miejscu sporo czasu, to na dodatek musi to być miejsce ładne.

Postanowiłam, że wymienię zlew na nowiutki, baterię nad zlewozmywakiem i szczególnie zdecyduję się na nowoczesne meble, i wspólnie z nim maszynę do mycia naczyń i piecyk indukcyjną oraz chłodziarkę wbudowane w zestaw mebli kuchennych. Tedy stanie się to renowacja totalna naszej kuchni, jaka zdobędzie w ten sposób generalnie nowatorski wizerunek. Wybrałam umeblowanie w barwach beżowych i kremowych, ale glazurę na ścianach i na podłodze będą czarno-czerwone.

Zacząć remont musi się od zamówienia umeblowania, gdyż na meble długo się oczekuje, a potem można będzie rozpocząć kładzenie kafli na posadzce i na murach oraz malowanie murów. Po pokrywaniu farbą zabierze się do roboty gość z meblami a po jego wyjściu kuchnia stanie się jak dziewicza Wyłącznym tematem stanie się to, że pokój jadalny przy takiej niekonwencjonalnej kuchni może wyglądać mocno nędznie i w następnej kolejności będzie trzeba przeistoczyć również jej wygląd.