Przedsiębiorstwo działa we Wronkach. Jest to marka prowadząca działania na polu geologii i geotechniki. Wykonuje wielorakie projekty połączone z odwiertami zacząwszy od konceptu, do zredagowania komputerowego projektów i dokumentacji. Odwierty geotechniczne to zasadnicza zleceń fabryki.

Odwierty geologiczne Poznań

Firma używa bardzo nowoczesny ekwipunek do wykonywania odwiertów zarówno techniką bez użycia wody jak i mokrą. W zakres ich działania weszły także studia w laboratorium roli i wody. Przedsiębiorstwo ma różne świadectwa i uprawnienia do praktykowania robót z obszaru geotechniki i geologii. Ogromnie dużo marek używało z działań i na ich stronie www możemy sprawdzić komentarze pracowników zakładów, które oceniają pozytywnie jako zakład kompetentną i obowiązkową.
Oprócz prac geologicznych firma oferuje pompy do wody, ich sprzedaż i instalowanie i wykonywanie otworów studziennych. W skład kompleksowej usługi wchodzi koncept studni, zapewnienie właściwych warunków w terenie, wybudowanie cembrowiny studni, pomiary wydajności studni, stworzenie dokumentów geologicznych.