Archive of ‘Dom’ category

Sara to fabrykant balustrad i karniszy

Fabryka posiada swą siedzibę w wiosce Skrzynka w gminie Stęszew. Firma działa na polskim rynku od dwudziestu lat. W ich prezentacji znajdziemy balustrady zrobione z sosny, szklane i również metalowe, głównie z stali nierdzewnej. (więcej…)

Odwierty geologiczne

Przedsiębiorstwo Geowip działa we Wronkach. Jest to marka prowadząca działania na polu geologii i geotechniki. Wykonuje wielorakie projekty połączone z odwiertami zacząwszy od konceptu, do zredagowania komputerowego projektów i dokumentacji. Odwierty geotechniczne to zasadnicza zleceń fabryki Geowip. (więcej…)

Dom poza miastem

Ogrom ludzi ma dosyć rezydowania w mieście, gdzie zza cienkiej ściany da się słyszeć hałasy istnienia każdych mieszkańców, a zapachy miasta wnikają wszelkim otworem okiennym. Czyli decydują o osiedleniu się w siedlisku pod miastem. I w tym miejscu często ukazuje się problem czy wybrać wybudowany domek, czy raczej wznosić samemu. (więcej…)

Czy można samemu założyć napęd do bramy?

Dzięki nowinkom technologicznym praktycznie każdy jest wyposażony w furę i jako uzupełnienie pomieszczenie garażowe od razu wie, jak fundamentalne bywa to, jakiego typu posiadamy w pomieszczeniu garażowym bramę wjazdową oraz czy posiadamy do bramy automatykę. Wjazd do garażu zdaje się być użytkowana przynajmniej raz na dzień, w czasie kiedy podążamy wcześnie rano do pracy i podczas gdy z owej wracamy. (więcej…)

Hormann marka zdobywa polskie domy i mieszkania

Obecnie istnieje bardzo dużo zakładów zajmujących się furty do miejsc parkingowych i możliwie niełatwo jest rozstrzygać, którą z nich wybrać. Marka Hormann jest wyróżniająca się od niejakiego czasu u nas i prezentuje niemiecką jakość na naszym rynku. Rzecz jasna Niemcy są oceniani pozytywnie za obowiązkowość i precyzję, więc również w przypadku fabryki Hormann możemy rachować na mocne artykuły. (więcej…)