Archive of ‘Dom’ category

Skandynawska metoda budowy mieszkania

Budowa siedliska to dla przeważającej większości inicjatorów czasochłonny a także żmudny ciąg. Trudnością okazuje się nie wyłącznie poręczenie niezbędnych koncesji, administrowanie wielu czynności, selekcja artykułów, aczkolwiek także sezon zimowy, jaki znacząco wydłuża termin postawienia mieszkania. (więcej…)

Spółka Hörmann – bramy garażowe

Spółka Hörmann od lat zajmuje się dyscypliną Hörmann a także bywa najogromniejszym wytwórcą bram, drzwi, ościeżnic jak również napędów. Firma Hörmann jest spółką rodową działającą na przestrzeni dziesięcioleci. Przedstawia gwarancję najdoskonalszych rozstrzygnięć i najdoskonalszej klasy artykułów.

Grupa Hörmann jest prowadzona już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków założyciela marki, Augusta Hörmann. (więcej…)

Słowa kluczowe jak wybierać drzwi na zamówienie

Każdy z spośród nas kto szykował budowę lub konstruował siedlisko orientuje się, iż nad wszelkim doborem trzeba się paręnaście razy zastanowić. Nie inaczej bywa na okoliczność doboru a także konstrukcji drzwiczek. Wystartujmy od ramy drzwi. (więcej…)

Sara to fabrykant balustrad i karniszy

Fabryka posiada swą siedzibę w wiosce Skrzynka w gminie Stęszew. Firma działa na polskim rynku od dwudziestu lat. W ich prezentacji znajdziemy balustrady zrobione z sosny, szklane i również metalowe, głównie z stali nierdzewnej. (więcej…)

Odwierty geologiczne

Przedsiębiorstwo Geowip działa we Wronkach. Jest to marka prowadząca działania na polu geologii i geotechniki. Wykonuje wielorakie projekty połączone z odwiertami zacząwszy od konceptu, do zredagowania komputerowego projektów i dokumentacji. Odwierty geotechniczne to zasadnicza zleceń fabryki Geowip. (więcej…)

Dom poza miastem

Ogrom ludzi ma dosyć rezydowania w mieście, gdzie zza cienkiej ściany da się słyszeć hałasy istnienia każdych mieszkańców, a zapachy miasta wnikają wszelkim otworem okiennym. Czyli decydują o osiedleniu się w siedlisku pod miastem. I w tym miejscu często ukazuje się problem czy wybrać wybudowany domek, czy raczej wznosić samemu. (więcej…)

1 2